Fundacja

Organizatorem nagrody Firma w blasku efektów jest Fundacja Przedsiębiorczy Polacy.

Wychodzimy z założenia, że aby Polska była silnym Państwem muszą nią rządzić ludzie szanujący przedsiębiorców i mający
na uwadze ich dobro.

Przedsiębiorczość to nie tylko biznes, ale także innowacyjność w nauce, kulturze czy sztuce. To także pilnowanie kosztów działania aparatu Państwa i takie inwestowanie, aby kolejne pokolenia miały się od nas lepiej.

Mamy zamiar pilnować, żeby nasz majątek nie tracił na wartości. Będziemy do tego dążyć poprzez edukację oraz tworzenie mechanizmów nacisku na władzę, aby ta dbała o nasze interesy.

Cztery piąte Polaków nie ma pojęcia o wielkości pensji i wydatkach pracodawcy – porażające wyniki sondażu
Tylko co piąty Polak wie, że do pensji w wysokości 3000 złotych pracodawca musi dołożyć około 2000 złotych na różnego rodzaju podatki i składki.

Ekonomiści i przedsiębiorcy kpią z tweeta ministerstwa finansów
Kilka dni temu Ministerstwo Finansów przypomniało na Twitterze o 100. rocznicy wprowadzenia w Polsce podatku dochodowego. Ekonomiści i przedsiębiorcy odpowiedziali od razu, że to nie jest powód do świętowania.

Głos za złotówkę? Jest nowy pomysł na wybory prezydenckie
W dyskusji na temat wyborów prezydenckich pojawił się jeszcze jeden głos. Alternatywą dla tradycyjnego i korespondencyjnego głosowania może być oddanie głosu za pośrednictwem systemu bankowego – przekonuje Tomasz Pruszczyński z Fundacji Przedsiębiorczy Polacy.

Wkurzeni Przedsiębiorcy założyli fundację. - Działamy, a nie fuczymy – mówi Tomasz Pruszczyński
Wkurzeni Przedsiębiorcy rosną w siłę i przechodzą do konkretów. Zapowiedzieli już założenie partii politycznej, która ma dbać o interesy przedsiębiorców. Pomóc w tym ma powołana przez nich do życia Fundacja Przedsiębiorczy Polacy.